עיצוב פנים לדירות יוקרה – עיצוב מודרני יוקרתי

May 01 2023Oded B

עיצוב פנים לדירות יוקרה, אולי תופתעו לגלות, לא חייב לכלול אך ורק עיצוב מודרני יוקרתי. לא פעם, בעלים של דירות יוקרה מחליטים ללכת דווקא על הכיוון הכפרי או אפילו לכיוון של וינטג’. א אתם לקראת עיצוב דירה חדשה או יד 2, הנה כמה טיפים לקחת אתכם לפרויקט.

אין ספק, כולנו רוצים לחיות בבית שמקנה לנו אושר, נועם וכיף כללי לשהות בו. יחד עם זאת, לעיתים הנוחיות והפונקציונאליות של דירה יכולים להתפספס עקב בחירה לא נכונה של חומרי גלם, רהיטים, צבעים, פריטי דקורציה ועוד. רגע לפני שמתחילים בפרויקט של עיצוב דירת יוקרה, ההמלצה היא לקחת בחשבון את הפקטורים הבאים:

  1. פונקציונאליות: דירה אסתטית צריכה להיות גם פונקציונאלית ונוחה ודייריה.
  2. יעילות וחיסכון: בין אם מדברים על מערכות סולאריות או דרכים אחרות לחיסכון, זהו חלק מהתהליך של עיצוב דירת קבלן חדשה.
  3. תאורה: תאורה משליכה רבות על אופי הדירה ומה שהיא משדרת.
  4. דקורציה: כדאי לבחור את הדקורציה המשלימה בסוף התהליך.
  5. טקסטורות: בין אם מדברים על השטיחים בדירה או על הצבעים של הקירות, לטקסטורות יש חשיבות.
  6. צבעים: לצבעים יש השפעה רבה על האווירה בדירה.
  7. חיפויים: אלו יכללו חיפויים לקירות וכן סוגי ריצוף שונים.

סוגי החומרים בשימוש במהלך עיצוב דירת יוקרה

בכל הנוגע לעיצוב פנים לדירות יוקרה או עיצוב סלון מודרני ואיכותי, קיימות שפע של אפשרויות בחירה בחומרי גלם שונים, פריטי ריהוט וסוגי חומרים מגוונים. אפשר ללכת סגנון עיצובי קלאסי עם חומרים מסורתיים כמו:

  • עץ: עץ נחשב חומר מאוד רבגוני ורב תכליתי, מגיע בעיצובים, רמות גימור ובצבעים שונים, ולכן יתאים לכל סוגי העיצובים כמעט, במיוחד הכפריים והקלאסיים.
  • שיש: שיש נחשב חומר יוקרתי מאוד, ובדומה לעץ, גם הוא מגיע במנעד רחב מאוד של עיצובים וטקסטורות.

כמו כן, אפשרי לבחור להשתמש גם בחומרי גלם כמו מתכות שונות, אלומיניום, זכוכית ועוד. כך או כך, תרצו לבחור חומרים שהם גם מסוגננים וגם עמידים, קרי אסתטיים & פונקציונאליים.

כמה עולה עיצוב פנים לדירות יוקרה?

עיצוב פנים לדירות יוקרה יכול להיות יקר, אם כי הכול תלוי בהיקף העבודה שצריך לעשות. בתוך כך, הערכה גסה יכולה לנוע בין כ-50,000 ש”ח – 150,000 ש”ח ומעלה לדירות של כ-80 – 110 מ”ר. במקרים בהם משתמשים בחומרים איכותיים, המחירים יכולים גם לעבור את רף ה-200,000 ₪ לדירת 3 – 5 חדרים.

הטווח הנ”ל מכסה בדרך כלל פרויקטים בקנה מידה גדול כמו שיפוץ מטבח מלא וחדר אמבטיה, התאמת ריהוט ודקורציה בכל הדירה. ההמלצה הכי טובה היא להשוות בין כמה הצעות מחיר של מעצבי פנים, מה שיאפשר לקבל תמונה שלמה יותר של עלות הפרויקט.

צרו קשר כעת עם צוות indesigns לקבלת מידע נוסף וייעוץ ללא התחייבות.

Share: